EN
Të gjitha kategoritë
EN

Sfikmomanometër-BA823

Mbështetja e Portës USB

Ekran i madh LCD

Funksioni i dritës së pasme

Përmbledhje

# BA-823 sistemi i monitorimit të presionit të gjakut është menduar vetëm për përdorim të jashtëm dhe i zbatuar gjerësisht në monitorimin e presionit të gjakut dhe rrahjeve të zemrës. Po përdor metodën e matjes oscilometrike.

Monitorues i presionit të gjakut-Sinocare BA823

未 标题 -1

Specifikim


ModelBA-823
ShfaqLCD dixhital
Bateritë1.5V alkaline (LR6 / AA) * 4
peshë Rreth 430g (pa bateri)
Metoda e Matjesoshilometrike
Matja vargPresioni: 0-280 mmHg
Pulsi: 40-199 / minutë
Saktësia e sensoritPresioni: 3 mmHg
Pulsi:% 5%
Sistemi i inflacionitPompë elektro-pneumatike
Diapazoni i madhësisë së krahut24-34 cm (9.4-13.4 inç)
Funksioni MemortRuajtja dhe kujtimi i 90 matjeve me mesatare
Gjendja e punës'-20 ℃ ~ + 65 ℃ 10% ~ 95% RH
Gjendja e magazinimit dhe transportit'+ 5 ℃ ~ + 40 ℃ 10% ~ 90% RH
NA KONTAKTONI